• Slavnostna akademija ob slovenskem kulturnem prazniku 2021Slavnostna akademija ob slovenskem kulturnem prazniku 2021
Natisni
Pošlji
Alpe Adria open 2011

V soboto, 21.05.2011, se je v Puli odvijal 4. mednarodni turnir v kickboxu, ki ga je organiziral Kickboxing klub Lav. Turnirja se je  udeležilo okoli 350 tekmovalcev, od tega tudi trije člani kluba Pon Do Kwan Zagorje, in sicer Nejc Taškar, Tomaž Groboljšek in Aleksandar Docić. Prvi je nastopil Nejc v kategoriji do 79 kg in za več točk premagal hrvaškega tekmovalca tako, da je napredoval v finale, kjer pa se je pomeril z Aleksandrom, ki pa je na koncu tudi zmagal. Zadnji se je na borišče podal Tomaž v kategoriji do 89 kg, kjer je v prvem kolu premagal domačega tekmovalca, v finalu pa na žalost izgubil za eno točko. Nejc in Aleksandar sta se udeležila tudi ekipnega tekmovanja 2 na 2, kjer sta v prvem kolu premagala tekmeca iz Pule, v finalu pa suvereno premagala tekmovalca iz Nove Gorice in tako osvojila zasluženo prvo mesto.