Ne razumeš Berlusconija? Nimaš pojma kaj govorijo Italijani? Na MC ZoS imajo rešitev! 20 urni tečaj italijanščine za samo 100,00 EUR. Na tečaju se boste naučili praktičnih osnov in spoznali ta lep mediteranski jezik.
Za vse, ki še oklevate - PRVA DVA TERMINA STA BREZPLAČNA. Začnemo v sredo 18.01.2012, ob 18.00 uri, v prostorih MC Zagorje. Udeležba je omejena, zato vas prosijo, da jim svojo udeležbo potrdite najkasneje do 16.01.2012 na elektronski naslov info@mczos.si.
Mladinski center Zagorje ob Savi Cesta 9. avgusta 48 1410 Zagorje ob Savi
Zakon o dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij (ZDSMA), ureja ukrepe za zagotovitev dostopnosti spletišč in mobilnih aplikacij zavezancev po tem zakonu za vse uporabnike, zlasti za uporabnike z različnimi oblikami oviranosti. Ta zakon se uporablja za državne organe, organe samoupravnih lokalnih skupnosti in osebe javnega prava
Spletna stran za nemoteno delovanje uporablja piškotke
Spletna stran za delovanje uporablja samo nujno potrebne piškotke, za katere ne potrebujemo vaše privolitve. Brez namestitve teh piškotkov, vam nemotenega dostopa do spletne strani ne moremo omogočiti.
Za več informacij si preberite Politika piškotkov.